Co nabízíme

Profesionální koncept "PBD" prostorové dezinfekce

Možnost výběru pro klienty ze dvou služeb

Tento koncept vytvořila společnost IEG Safety a .s. Jako výrobce vysoce účinné bezchlórové a prostorové dezinfekce   umí ošetřit a vydezinfikovat jakékoliv plochy a prostory ve velice krátké době a zajistit tak klietovi jak nadstandartní služby, tak chemii vysoké kvality za příznivou cenu.

Cílem konceptu certifikace Klient PBD  a partnerství Profesional PBD je zajistit standard poskytování služeb prostorové dezinfekce "PBD" fogováním (tvořením studené mlhy), tak aby byla zajištěna maximální účinnost  dezinfekce PRODEZI..

  • účinný produkt PRODEZI SPACE fog
  • jedinečný způsob aplikace prostorové dezinfekce metodou fogováním
  • profesionální služby společnosti IEG Agency a certifikovaných partnerů
  • profesionální systém školení acertifikace partnerů konceptu "PBD" tzv. Profesional PBD
  • profesionální systém certifikace klientů, kteří si chtějí prostorovou dezinfekci provádět sami dle konceptu "PBD" tzv. Klient PBD




Zákazník PBD

Zákazník, který není vyškolený a  certifikovaný pro provádění prostorové dezinfekce Fogováním

Jako Zákazník PBD si může objednat službu "PBD" (Prostorové bezchlórové dezinfekce) , kterou provede naše společnost, nebo náš Certifikovaný Partner. Po registraci do e-shopu získá možnost nákupu přes internet dezinfekčních prostředků PRODEZI, určených k mytí a dezinfekci  ploch. Kdykoliv se může certifikovat na Klient PBD.

Klient PBD

Zákazník, který se certifikoval pro provádění prostorové dezinfekce Fogováním pro vlastní potřeby

Jako Klient PBD si provádí dezinfekci prostor "PBD" (Prostorové bezchlórové dezinfekce) vlastnímy zaměstnanci. Při certifikaci získává registraci a slevy pro nákup v e-shopu dezinfekčních prostředků PRODEZI, určených k mytí a dezinfekci ploch včetně prostorové dezinfekce.

 

Cena certifikace "Klien PBD" je 15.000,- + DPH a obsahuje proškolení  zaměstnanců a certifikaci projektu Klient PBD , pojízdný setbox "Klient PBD ", který obsahuje technické vybavení a ochranné pomůceky pro provádění prostorové dezinfekce fogováním.

Příklad výhody certifikace:
Cena prostorové dezinfekce fogováním pro Zákazník PBD:     za 1m3 = 8,45,Kč
Cena prostorové dezinfekce fogováním pro Klient PBD :          za 1m3 = 1,90,- Kč

 
 
 
 
 


 
prodezi_sada-bazeny.jpg