Sada pro školy až 13 náplní

Původní cena s DPH:  
1 573,- s DPH
1 300,- Kč bez DPH

Ks    
Kód: 0PD 37
Dostupnost: skladem


Sada pro školy až 13 náplní

Dostupné pouze pro školy a školky

Sada obsahuje:
- 1x PROdezi HOME 5 l
- 3x PROdezi HOME 0,5 l,

Dezinfekční přípravky PROdezi jsou určeny pro dezinfekci všech ploch v mateřských a základních školách. Dezinfikují lavice, stoly, hračky, kliky, odstraňují zápach na toaletách, v umývárnách. S vysokou účinností likvidují bakterie, viry, plísně, odstraňují pachy. Nepoškozují žádné materiály.Neobsahují agresivní nebo hořlavé látky jako chlór, alkohol. Ošetřené povrchy jsou dlouhodobě chráněny.

PROdezi HOME je určen k přímému použití postřikem, neředí se. Postřikem lze dezinfikovat veškeré vybavení ve třídách jako jsou lavice, stoly, kliky, hračky, znečištěné ložní prádlo či oblečení, matrace, sedačky, toaletní prkénka, umyvadla, odpadkové koše atd. Velice funkční je jeho využití ve školních kuchyních a jídelnách kde odstraňuje zápach a dezinfikuje ledničky, myčky apracovní desky.Má dlouhotrvající antibakteriální a antivirový účiinek. Nepoškozuje žádné matery (sklo, dřevo, kovy, plast, papír, textilie, guma…).

 

Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.


Doprava zdarma od 2000 Kč