Sada malá pro školy až 35 náplní

Původní cena s DPH:   573 Kč
458,- s DPH
379,- Kč bez DPH

Ks    
Kód: 0PD 35
Dostupnost: skladem


Sada malá pro školy až 35 náplní

Sada obsahuje:
- 1x PROdezi PROFI 1 l
- 2x PROdezi HOME 0,5 l

Dezinfekční přípravky PROdezi jsou určeny pro dezinfekci všech ploch v mateřských a základních školách. Dezinfikují lavice, stoly, hračky, kliky, odstraňují zápach na toaletách, v umývárnách. S vysokou účinností likvidují bakterie, viry, plísně, odstraňují pachy. Nepoškozují žádné materiály.Neobsahují agresivní nebo hořlavé látky jako chlór, alkohol.Ošetřené povrchy jsou dlouhodobě chráněny.

PROdezi HOME je určen k přímému použití postřikem, neředí se. Postřikem lze dezinfikovat veškeré vybavení ve třídách jako jsou lavice, stoly, kliky, hračky, znečištěné ložní prádlo či oblečení, matrace, sedačky, toaletní prkénka, umyvadla, odpadkové koše atd. Velice funkční je jeho využití ve školních kuchyních a jídelnách kde odstraňuje zápach a dezinfikuje ledničky, myčky apracovní desky.Má dlouhotrvající antibakteriální a antivirový účiinek. Nepoškozuje žádné matery (sklo, dřevo, kovy, plast, papír, textilie, guma…).

PROdezi PROFI je koncentrát určený k dalšímu ředění. PROdezi PROFI 1l je koncentrovaný polymerový tekutý dezinfekční prostředek určený pro dezinfekci povrchu a zařízení v domácnosti, průmyslu, hotelech, školství, ve zdravotnických zařízeních, restauracích a jídelnách,v prostředcích MHD, veřejných prostorách a jejich zařízeních. Nepoškozuje žádné materiály (sklo, dřevo, kovy, plast, papír, textilie, gumu) a má silný a dlouhotrvající antibakteriální, antivirový a protiplísňový účinek

Ředění koncentrátu PROdezi PROFI na PROdezi HOME v postřikovači:Nalijte 30 ml PROdezi PROFI do původního rozprašovače PROdezi HOME a doplňte vodou. Tímto ředěním získáte originální náplň. Z 1 litru koncentrátu tak připravíte až 33 rozprašovačů PROdezi HOME!

Pro dezinfekci prádla a pohlcení nežádoucích pachů postříkejte postřikovačem silně znečištěné prádlo postřikovačem PROdezi HOME. Následně do hlavního praní přes zásobník na prací prášek přidejte 100 ml PROdezi PROFI Dezinfikujete tím jak prádlo, tak také samotnou pračku a zbavíte je nežádoucích pachů.


Doprava zdarma od 2000 Kč

 
ban_home-pradlo-pracky.jpg