PROdezi AIR Fog 5l - polymerová dezinfekce pro fogování

Původní cena s DPH:  
1 455,- s DPH
1 202,- Kč bez DPH

Ks    
Kód: 00AIR 01
Dostupnost: skladem


PROdezi AIR Fog 5l - polymerová dezinfekce pro fogování

Bezchlórová dezinfekce povrchůploch, klimatizací, vzduchotechniky a rekuperačních jednotek.
 

PROdezi AIR Fog je tekutý bezchlórový dezinfekční roztok speciálně upravený k okamžitému použití pro rychlou dezinfekci ploch, předmětů, povrchů a těžko přístupných míst fogováním (mlžením). Touto aplikací se dosahuje vysoké kvality dezinfekce, při nízké spotřebě dezinfekčního roztoku. Tento způsob aplikace je vysoce efektivní. Je charakteristický silným a dlouhotrvajícím antibakteriálním, antivirovým a protiplísňovým účinkem bez negativních vlivů na jakékoli ošetřované materiály. (sklo, dřevo, kovy, plast, papír, textilie, guma…)

Vhodné využití:  školství, zdravotnictví, veřejná správa, open space kanceláře, úřady, rekreační a ubytovací zařízení, sportovní haly a sportoviště, fitness a wellness centra, veřejná doprava, zemědělství a veterina, potravinářský průmysl.
 

Vlastnosti: Je nehořlavý, nepoškozuje žádné materiály – je nekorozivní. Neobsahuje chlór, alkohol, aldehydy ani fenoly, nemá vedlejší účinky. Je odolný teplotám od 0 po 250°C.
 

Účinky: Eliminuje široké spektrum mikroorganismů, má baktericidní - včetně TBC (15-30 min), virucidní (60 min) a mykobaktericidní účinky (60 min). 


Návod na použití: 
Nastříkejte na ošetřovanou plochu a nechejte působit. Produkt je možné aplikovat umytím, natřením nebo namáčením. Po aplikaci vznikne na povrchu polymerová vrstva, která chrání před mikroorganismy. Pokud je na povrchu nečistota je nutné ji umýt nebo odstranit. Plochy a povrchy, které přichází do styku s potravinami nebo hračkami je nutné po expozičním čase opláchnout pitnou vodou. Aplikace je možná pomocí ULV rozprašovače SM BURE, nebo jiných podobných zařízení, které vytváří mlhu. Po aplikaci dezinfekčního roztoku fogováním (mlžením) nechte přípravek působit až do zaschnutí. Tímto vznikne na ošetřeném povrchu polymerová vrstva, která zabezpečí dlouhodobou ochranu před mikroorganismy (až 14 dnů).
 

Dávkování: Přípravek se dále neředí a aplikuje se přímo do nádrže fogovacího zařízení.


Doprava zdarma od 2000 Kč